Yhteystiedot

Lisätietoja yhdistyksen toiminnasta voit kysellä laittamalla viestin "Ota yhteyttä" -lomakkeen avulla tai sähköpostilla hanna.koivunen(at)kotikone.fi

Luokkien yhteyshenkilöt tiedottamista varten 2019-2020:

1 S
1 M
1 T
Henna Hertell
Lotta Parviainen

lotta.e.parviainne(at)gmail.com
2 K Ulla Oksanen ulla.oksanen(at)welho.com
2 M Sanna
Susiluoto
sanna.susiluoto(at)gmail.com
Marjo Heikkinen
Anna Tammisto

2 J
3 I
3 T
Tuuli Valosaari
Pinja Rouger
tuuli.heinonen(at)hotmail.com
pinja.rouger(at)gmail.com
3 J Tiina Jäväjä tiina.javaja(at)gmail.com
Annaliisa Lee
3 M Pauli Rissanen pauli.rissanen(at)gmail.com
4 N Suvi-Päivikki Salo suvipsalo(at)gmail.com
4 S Kirsi Jaakkola kt.jaakkola(at)gmail.com
Tiina Niemi-Aro tniemiaro(at)gmail.com
Sari Hokkanen sari_hokkanen(at)elisanet.fi
5 R Marjo
Heikkinen

5 Miia Wallen miia.wallen(at)gmail.com
Samuel Rinnetmäki samuel.rinnetmaki(at)iki.fi
6 L Hanna Seppälä hanna.seppala9(at)gmail.com
6 K Marjo Apajasalo marjoapajasalo(at)yahoo.com
6 M Hanna Koivunen hanna.koivunen(at)kotikone.fi